Mladí pijáci

Nesignováno, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18 cm, výška: 14 cm, rámování: 25 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 19:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 300 Kč