Pohled na vesnici

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 46 cm, rámování: 54 x 70,5 cm

Konec dražby: 01.03.2021 20:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč