24. Portrét, Biedermaier
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 19:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč