24. Větrný mlýn
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 61 cm, rámování: 79 x 99 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 09.05.2022 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč