24. Výlet lodí při západu slunce
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 110 cm, výška: 76 cm, rámování: 83 x 118 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč