Krajina s břízami
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 62 x 71
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč