240. Most přes řeku
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 65,5
Konec dražby: 22.05.2023 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč