241. Slunečný rybník
Signováno nečitelně vlevo dole, rámováno zaskleno, na reversu galerijní razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 39,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 36 x 48 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč