241. Vesnice v dolině
vpravo dole datováno a signováno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 1934
Šířka: 70 cm, výška: 52 cm, rámování: 65 x 84 cm
Konec dražby: 14.06.2021 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč