243. Lodě při rozbřesku
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 25 cm, výška: 10 cm, rámování: 22 x 36 cm
Konec dražby: 23.04.2023 17:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč