Podzimní krajina

Signováno vpravo dole, rámováno v masivním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 60 cm, rámování: 90 x 150 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč