243. Před domem
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 92 cm, rámování: 99 x 72 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč