Tání
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 28 cm, rámování: 46,5 x 39 cm
Konec dražby: 16.05.2023 22:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč