243. Zimní nálada
Signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm
Konec dražby: 07.03.2022 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč