244. Spoutaná

signatura nenalezena, rám vyřezávaný přetřený
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce
Šířka: 131 cm, výška: 69 cm, rámování: 90 x 145 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.04.2020 22:01 SELČ

Zbývá: 6d 6h 19m 4s

Vyvolávací cena: 3 300 Kč