245. Chalupy u vody
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 35 cm, výška: 47 cm, rámování: 70 x 61
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 22:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč