Friedland im Jung Bunzlauer Kreise

Paspartováno, zaskleno
Technika: zinkografie
Šířka: 20 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 34 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč