248. 2 akty
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 12,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 59 x 72 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:22 SELČ
Zbývá: 3d 10h 55m 3s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč