248. Pražský hrad
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 29 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 36,5 x 47 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč