Zimní nálada

akademická malba, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 47 cm, rámování: 59 x 72 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč