249. Biskup
Rámováno, podmalba na skle. Přiloženo osvědčení k vývozu od NPÚ.
Technika: kombinovaná technika, datace: 19. století
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm, rámování: 24 x 18 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč