Dáma a měsíc

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 80 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 08.11.2021 22:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč