249. Dáma a měsíc
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 80 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 08.11.2021 22:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč