249. Dívka pijící ze džbánu
signováno monogramem vpravo dole, vlevo dole datace a věnování autorem
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 42,5 cm, výška: 58 cm, rámování: 81,5 x 62 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč