249. Vesnice
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 29 cm, rámování: 37 x 43 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 07.06.2021 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč