25. Akt

Patinovaná keramika. Signováno vespod, fixováno na dřevěné desce se závěsem.
Šířka: 13 cm, výška: 29 cm, rámování: 38 x 19 cm

Konec dražby: 04.03.2024 20:12 SEČ

Zbývá: 11d 8h 11m 18s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč