Car

Nesignováno, nerámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 9 cm, výška: 11 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno

Konec dražby: 30.11.2021 19:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 150 Kč