25. Dívka u vody
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 36 cm
Konec dražby: 10.04.2018 18:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč