25. Domy
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 48
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 88,5 cm
Konec dražby: 31.07.2018 19:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč