25. Drůbež u misky
signováno vpravo dole, blondel rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 8 cm, výška: 6 cm, rámování: 18 x 20 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 11.12.2018 18:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč