25. Klidné ráno u kláštera

Volná malířská deska
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 31 cm, výška: 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 19:16 SEČ

Zbývá: 10d 13h 26m 43s

Vyvolávací cena: 500 Kč