Pár v parku

Signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1945
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 45 x 35 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč