25. Pár v parku
Signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1945
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 45 x 35 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč