Plechovky
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis a razítko, rámováno
Datace: 1994
Datace: 1994
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 59 x 79,5
Konec dražby: 09.04.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč