Sídlo v lese
rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 41 cm, výška: 34 cm, rámování: 48,5 x 55
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.01.2024 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 300 Kč