Noční obloha

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 65 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 08.11.2021 22:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč