250. Portrét dívky
zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 44 cm, rámování: 48 x 36 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč