255. Průmyslová zátoka
rámováno,paspartováno a zaslkeno, signovánoa datováno vpravo dole tužkou
Technika: akvarel, datace: 1887
Šířka: 40,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 44 x 60,5 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč