Průmyslová zátoka

rámováno,paspartováno a zaslkeno, signovánoa datováno vpravo dole tužkou
Technika: akvarel, datace: 1887
Šířka: 40,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 44 x 60,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč