257. Břízky
Autor: autor neurčený
(?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1952
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 53 x 62 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 23.04.2023 17:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat