Moře

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 27,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 33,5 41,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč