Le Jour - Den

Značeno dole na dřevěném podstavci - ´Le Jour´,
Materiál: kompozice
Šířka: 33 cm, výška: 63 cm, hloubka: 12 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč