259. Le Jour - Den
Značeno dole na dřevěném podstavci - ´Le Jour´,
Materiál: kompozice
Šířka: 33 cm, výška: 63 cm, hloubka: 12 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2021 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč