26. Blumy
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 32,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 36,5 x 44,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč