26. Galantní pánové
nesignováno, prohnuto a vybouleno. Rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 19. století
Šířka: 19 cm, výška: 29 cm, rámování: 39 x 30,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 19:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč