26. Náměstí
nesignováno, restaurováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 54 cm, rámování: 63 x 50
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.04.2018 18:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč