26. Portrét muže
Monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1942
Šířka: 28 cm, výška: 44 cm, rámování: 70 x 55 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 13.04.2023 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč