26. Před domem

Stará malba na překližce z konce 19. století s holandským motivem, opravený rám, signatura nenalezena.
Technika: olej na překližce, datace: 19. století
Šířka: 39 cm, výška: 37 cm, rámování: 48 x 50 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 05.09.2022 20:37 SELČ

Zbývá: 21d 8h 32m 11s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč