Snopy

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 29 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 28,5 x 39 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč