26. Vídeňský piják
fragment signatury vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: rám pošk 31 x 25 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč