26. Vídeňský piják

fragment signatury vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: rám pošk 31 x 25 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:12 SELČ

Zbývá: 28d 8h 48m 38s

Vyvolávací cena: 500 Kč