261. Sesterská přímluva
zaskleno a rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 20,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 27,5 x 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč