262. Zimní chalupa s potůčkem
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 43 cm, rámování: 51 x 61 cm
Konec dražby: 23.04.2023 17:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč