263. Rybáři
signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 45 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 16:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč