6ks Historických osobností

Nesignováno
Rámování: výška 13 až 20 cm, šířka 7 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč